Ingrid Tõniste kleidi autor on tänavu taas Merike Pääro

Riigikogu liige Toomas Tõniste ja Ingrid Tõniste presidendi vastuvõtul möödunud aastal.

FOTO: Jelena Rudi

Eksmiss ja kolme lapse ema Ingrid Tõniste läheb presidendi vastuvõtule koos oma abikaasa Toomas Tõnistega juba seitsmendat korda. Buduaar uuris, kes on Ingridi selleaastase kleidi disainer ning mida ta arvab suurest kärast vastuvõtu ümber.

«Nii nagu varasemaltki, on ka uue kleidi autoriks moekunstnik Merike Pääro, kes tunnetab minu stiili ja maitset sedavõrd hästi, et võin teda alati kinnisilmi usaldada - nii kleidi kanga, värvi kui ka tegumoe valikul. Me kumbki Merikesega ei armasta ei keerulisi ülepaisutatud vorme ega liigset detailirohkust. Eelistades lihtsat siluetti paneme pigem rohkem rõhku kanga ilule ning erinevate materjalide omavahelisele kombineerimisele. Kleit on sel korral hele ning valmib käesoleva nädala lõpuks,» sõnas Ingrid.

Toomase riietusest rääkides on abielupaar üksmeelselt arvamusel, et kui mehel on kapis olemas üks pidulik ja klassikaline tume ülikond, siis ei näe nad mingit vajadust seda igal aastal välja vahetada. Küll aga on oluline, et lips harmoneeruks Ingridi kleiditooniga.

Eksmiss arvab veel, et eks see ole loomulik ning paratamatu, et inimeste ja meedia huvi selle ürituse ning külaliste väljanägemise vastu on küllaltki suur. Samas ta ei tunne, et see paneks teda seeläbi suurema surve alla: «Minu arvates ei peaks seda vastuvõttu liigselt ületähtsustama ning selleks üleloomulikke pingutusi või kulutusi tegema. Kõige tähtsam ei ole mitte teiste arvamus, vaid see, et tunneksin ise ennast oma kleidis mugavalt! Kleit peab vastama etiketile ning soeng ja meik peaksid omakorda olema kooskõlas nii kleidi kui ka selle ürituse pidulikkusega.»

Tagasi üles