James Franco

FOTO: Scanpix Sweden / Scanpix

Kui palju kuulsusi tead, kes lisaks näitlemis- või laulmisoskusele paistavad silma ka teiste oskuste poolest? Portaal All Women Stalk toob esile seitse tarka kuulsust, kes on lisaks meelelahutusärile silmapaistvad ka teiste oskustega.

Lisaks sellele, et Natalie Portman on hea ja tunnustatud näitlejanna, omab ta ka psühholoogiakraadi Harvardi ülikoolist.

FOTO: Reuters / Scanpix

Kuulus režissöör Quentin Tarantino langes koolist välja 16-aastaselt ja tema edukust arvesse võttes paistab, et tal pole olnud tarvis koolidokumente, et oma geniaalsust tõestada. Väidetavalt on Tarantino IQ 160 ja kui see tõele vastab, siis kuulub ta tarkade kuulsuste esiridadesse.

FOTO: Reuters / Scanpix

Briti modell Lily Cole loodab pärast modellitööd hakata näitlejaks, kuid tegemist pole tüüpilise modellist-saab-näitleja klišeega, sest naine õppis näitlemist Cambridge'i ülikoolis.

FOTO: AP / Scanpix

Võimalik, et action-filmidest tuntud Dolph Lundgreni olemine selles nimekirjas tuleb üllatusena, kuid mehel on magistrikraad keemiatehnoloogia erialal. Lisaks sai ta Fulbrighti stipendiumi Massachusettsi tehnikaülikooli. Kas pole mitte muljetavaldav?

FOTO: Scanpix Sweden / Scanpix

Näitlejanna Jennifer Connelly räägib lisaks inglise keelele puhtalt veel itaalia ja prantsuse keelt. Ja ta on õppinud nii Yale'i kui Stanfordi ülikoolides.

FOTO: Mavrixonline / Scanpix

Näitlejanna Jodie Foster oli üks esimesi kõrgelt haritud kuulsusi. Foster tegeles näitlemisega juba noores eas, kuid siis jättis näitlejatöö paariks aastaks pooleli ja keskendus oma õpingutele Yale'is, kus tahtis omandada kraadi kirjanduse erialal. Foster räägib puhtalt prantsuse keelt ja väidetavalt on tal kõrge IQ.

FOTO: Reuters / Scanpix

Vaata pilte ja loe, mille poolest just need seitse kuulsust on märkimisväärsed!